22024
1187

Партнерська програма нашої…

Китайське прислів’я: Краща продаж – це коли ви даруєте справжньому одному те, що…

Згадаймо одну з основоположних думок, яка дійшла до нас від класиків світової філософської школи. Ця думка полягає в тому, що економічна сторона життя є визначальною серед усього іншого, чим займається людина. Світом правлять гроші – це не є новина. У цій статті ми теж будемо займатися грошима. Розглянемо простий спосіб, як заробити гроші, беручи участь в партнерській програмі нашої веб-студії.

Ідея заробітку на партнерській програмі стара, як світ. Партнер, він же посередник, рекламує послуги виробника, в даному випадку виробником послуги є наше веб-студія. Якщо реклама виявилася успішною, і у нас з’являються нові клієнти, то ми із задоволенням виплатимо партнеру відповідний гонорар в розмірі 10 % від всіх платежів цих нових клієнтів. Для зручності тут і далі ми будемо називати цих нових клієнтів рефералами.

Облік плетежей рефералів і партнерських відрахувань нами повністю автоматизований в середовищі панелі керування послугами веб-студії. Якщо ви хочете взяти учать у партнерській програмі, то ваші дії мають бути такими:

  1. Зареєструвати свій обліковий запис на сайті панелі керування.
  2. Підтвердити свою адресу електронної пошти, виконавши інструкції в спеціальному листі, якій буде відправлено на вашу поштову скриньку.
  3. Увійти в систему на сайті панелі керування.
  4. Зайти на сторінку робочого столу.
  5. Клацнути на тексті партнерського посилання, для того, щоб адреса посилання виявилася скопійованою в буфер обміну.
  6. Надіслати посилання друзям, знайомим і співробітникам, якщо вони будуть цікавитися послугами нашої веб-студії, а також опублікувати посилання на своїх сторінках в соцмережах.
  7. Періодично відвідуцвати сторінку панелі курування і відслідковувати надходження своїх партнерських винагород.
  8. Надати адміністратору веб-студії свої платіжні реквізити для здійснення виплат партнерських винагород.

Проілюструємо вищезгаданий процес за допомогою декількох скріншотів. Зеленими кружлячками на скріншотах позначені місця на сторінці, в яких треба виконувати ті чи інші дії. Цифри позначають порядок цих дій.

Якщо у вас вже є облікові дані для нашої панелі керування, то ви могли б відразу увійти в систему. Для цього просто вказуємо свої облікові дані і натискаємо кнопку:

Як входити в панель керування, якщо вже є облікові дані

Для реєстрації в системі відкрийте цю сторінку (досить клацнути на посиланні Зареєструватися) і заповніть необхідні поля, а також прийміть наші Правила та умови:

Як реєструватися в панелі керування

Якщо дані були введені коректно, то ви отримаєте таке повідомлення:

Як виглядає повідомлення про успішну реєстрацію в системі

Сторінку, на якій ви бачите повідомлення про успішну реєстрацію, можна закривати, оскільки тепер ви маєте підтвердити зазначену вами адресу елоектронної пошти. Дивимося у свою поштову скриньку, перевіряємо папки «Вхідні» і «Спам», знаходимо потрібний лист і відкриваємо його:

Ось так виглядає лист підтвердження адреси в списку листів

У тексті листа знаходимо відповідне посилання і відкриваємо його:

Ось так виглядає текст листа підтвердження адреси

Якщо ви все зробили правильно, то з’явиться повідомлення про успішне підтвердження електронної адреси. Тепер переходимо на сторінку входу в систему, для чого клацаємо на відповідне посилання:

Ось так виглядає повідомлення про успішне підтвердження електронної адреси

На сторінці входу в систему зазначаємо свій логін та пароль, які ми обрали під час реєстрації. Замість логіна можна використовувати свою електронну пошту:

Скріншот сторінки входу в панель керування із введеними реквізитами

Коли користувач входить в свій екаунт вперше, він отримує наступне повідомлення:

Зовнішній вигляд повідомлення при першому вході в панель керування

Побачити це повідомлення повторно неможливо, однак всі посилання, зазначені в ньому, є в меню користувача панелі керування.

Отже, ви вдало увійшли в свій екаунт. Залишилося небагато – отримати партнерське посилання і розіслати його своїм потенційним рефералам. Зробити це простіше простого. Закривайте модальне вікно з вітальним повідомленням, після чого в бічній панелі робочого столу натискаємо на текст реферального посилання:

Скріншот робочого столу – куди натиснути, щоб скопіювати реферальне посилання

Чудово! Посилання скопійовано в ваш буфер обміну, про що ми отримуємо повідомлення в новому модальном вікні:

Скріншот повідомлення в модальному вікні про копіюванні посилання

Тепер залишилося це посилання розіслати потенційним рефералам. Відкриваємо свою поштову скриньку, створюємо лист і робимо вставку з буфера обміну. На цьому скріншоті показаний приблизний текст листа, який ви могли б відправити комусь із ваших друзів або знайомих:

Ось так виглядає текст листа із запрошенням замовити сайт в нашій веб-студії

Якщо хтось із ваших рефералів буде оплачувати наші послуги, у вас з’явиться пункт меню Мої фінанси/Мої реферали , в якому ви побачите приблизно таку інформацію, розділену на сторінки:

Як бачимо, все дуже просто! Залишиться тільки витратити чесно зароблені гроші.

Наприкінці хотілося б відповісти на цілком слушне запитання – звідки веб-студія візьме кошти для виплат нашим партнерам? Відповідь дуже проста – ці гроші будуть виплачені за рахунок коштів, що зарезервовані на рекламу послуг веб-студії. Бо ми, як виробники послуги, не бачимо різниці між оплатою послуг партнерів, які рекламують нашу студію, з одного боку, і оплатою реклами в її звичайному вигляді, наприер, в ЗМІ, в соціальних мережах або на сайтах в Інтернеті.

Ми щиро бажаємо вам успіху!

Дизайн сайту. Грош…
Як захистити админ…

Можна зберігати куки?

Куки потрібні для зручної навігації по сайту