22024
980

Дизайн сайту. Гроші на вітер чи…

Дизайн це наочне втілення інтелекту

Дизайн сайту – це візуальне оформлення веб-сторінки, що втілює в реальність сукупність всіх її графічних елементів. Сторінка має бути орієнтована на цільову аудиторію і відповідати поданням клієнта. Особистий сайт на сьогоднішній момент не є привілеєм – це необхідний інструмент в роботі будь-якого підприємства. Бізнес-проект приречений, якщо у нього немає онлайн візитки в інтернеті.

Гарний сайт – це не розкіш, а невід’ємний засіб ведення бізнесу. Веб-сторінка повинна привертати увагу та утримувати ії доти, доки клієнт не зрозуміє, що продукт веб-студії – те, що йому необхідно. Але при цьому ваші потенційні клієнти, що належать цільової аудиторії, не витрачатимуть час на портал, який не працює належним чином, має хитромудрий не зручний інтерфейс, до того ж, якщо на сайті відсутня мобільна версія.

У сучасних реаліях важливо не тільки створити сторінку в мережі, необхідно зробити її конкурентоспроможною, естетичною, зрозумілою і структурованою. Створення грамотного ергономічного інтерфейсу і естетично якісного втілення сторінки є основним завданням, яке ставлять перед web-дизайнери. Веб-студія «Ра-Соло» пропонує своїм клієнтам послуги грамотних фахівців з багаторічним стажем роботи в сфері створення, просування і розробки дизайну сайтів за вигідною ціною. Студія практикує комплексний і індивідуальний підхід до кожного клієнта, орієнтуючись на специфіку його бізнесу.

Основи якісної веб-сторінки: авторський дизайн і зрозумілий інтерфейс

Безпосередньою метою створення будь-якого порталу є знайомство користувачів з інформацією, розташованою на ньому. Веб-дизайнери при розробці проекту майбутнього сайту роблять наголос не тільки на естетичних аспектах, але також на розробці простого і зрозумілого інтерфейсу для зручності користувачів. Спеціаліст аналізує ринок, вибудовуючи проект майбутнього ресурсу на основі ретельної оцінки цільової аудиторії і компаній-конкурентів, створює необхідні опції користувача і робить меню доступним для простого і недосвідченого відвідувача.

Веб-студія «Ра-Соло» виконує всі види робіт зі створення дизайну веб-сторінок:

 • збирання вхідних даних;
 • аналіз пропозицій і цінової політики конкурентів;
 • розробка концепції веб-дизайну сайту спираючись на переваги і особливості товарів та/або послуг замовника;
 • створення індивідуального проекту, який задовольняє запити клієнта;
 • верстка і програмування;
 • запуск готового проекту.

Комплексний підхід до виконання завдань, послуги досвідчених фахівців і оптимальні ціни на роботи – ці фактори вигідно виділяють веб-студію «Ра-Соло» серед конкурентів.

Індивідуальний підхід в розробці дизайну веб-сторінки

Не може бути шаблонним той веб-дизайн, який выдрізняється якістю та спроможністю залучати нових клиєнтів. Отже, кожен окремо взятий бізнес протребує від веб-майстра індивідуального ставлення. Такий підхід ґрунтується на з’ясуванні типу цільової аудиторії та необхідного для неї продукту. Лендінг інтернет-магазину побутової техніки буде разюче відрізнятися від Лендінгу онлайн-галереї творів мистецтва. Кожен окремо взятий портал має власні інструменти для забезпечення ефективного функціонування і просування сайту.

Фахівці веб-студії «Ра-Соло» намагаються уникати шаблонних рішень при створенні веб-сторінок. Робота студії спрямована на виявлення специфіки бізнесу, визначення цільової аудиторії і досягнення відповідності поточним стандартам ринку. Продукт, випущений фахівцями веб-студії «Ра-Соло», ефективно працює на замовника і завжди приносить необхідний результат. На шляху до успіху максимальних зусиль докладає команда вузькопрофільних веб дизайнерів, кожен з яких вирішує свої специфічні завдання, згідно з його спеціалізації.

Для кожного проекту складається концепція з описом усіх питань та проблем, які має вирішувати портал. На даному етапі відбувається активе спілкування з замовником, а також аналіз конкуренції на ринку його товарів та/або послуг. Ця концепція допомагає визначити основну мету веб-ресурсу і зрозуміти, чим зміст сайту якісно відрізняється від утримання аналогічних сторінок сайтів конкурентів.

Мобільна версія

Сучасний дизайн веб-сторінки невіддільний від тенденцій розвитку функціональності мобільних пристроїв. Більшість користувачів виходять в мережу за допомогою смартфонів або планшетів. Для зручності клієнтів використовується мобільна версія, яка повністю дублює інформацію порталу в зручному форматі, адаптованому під конкретний пристрій. Дане доповнення повинно бути реалізовано одночасно зі створенням веб-сторінки, щоб користувачі могли використовувати всі необхідні інструменти користуючись пристроєм будь-якого типу. Мобільна версія часто-густо отримує власну адресу в мережі, який утворюють шляхом додавання приставки «m» до основного доменного імені.

У своїй роботі веб-студія «Ра-Соло» дотримується принципу постійного розвитку. Фахівці студії йдуть в ногу з часом, пропонуючи клієнтам інноваційний підхід, заснований на розробці індивідуального дизайну сайту. Окрім мобільної версії веб-сторінки, студія забезпечує своїм замовникам просування сайту в соціальних мережах, а також впровадження адаптованих програм для планшетів і смартфонів.

Основні етапи створення дизайну веб сторінки

Сайт – це візитка бізнесу, яка повинна грамотно функціонувати і виконувати своє основне завдання – рекламувати продукт. Створення дизайну ресурсу в мережі складається з кількох етапів:

 1. Розробка концепції майбутнього порталу, заснованої на особливостях бізнесу замовника та його важливих особливостях. Аналіз конкурентного ринку і визначення цільової аудиторії.
 2. Створення структури веб-сторінки. Визначення кількості та типу інструментів, реєстраційних форм, кошику, зворотнього зв’язку і т.ін.
 3. Підготовка макету майбутнього сайту. Промальовування графічних елементів, узгодження з замовником відтінків і текстур.
 4. Верстка дизайну за допомогою програмування. Створення стилів CSS.
 5. Імплементація створених макетів у структуру системи курування контентом, в файли шаблонізатора або подання фреймворка.

Кожен з цих етапів має величезне значення для повноцінної експлуатації функціонуючого сайту. Созджаніе веб-ресурсу – складна робота, виконувати яку мають справжні фахівці своєї справи. Веб-студія «Ра-Соло» пропонує свої послуги з розробки дизайну web сайту «під ключ» в Харкові та інших регіонах України, а також для закордонних замовників, які зможуть сплатити вартість наших послуг в національній валюті України. Фахівці студії – це висококласні професіонали з величезним досвідом роботи і насиченим об’ємним портфоліо, які, у додаток до дизайну сайтів, займаються професійним створенням і розробкою веб-сторінок, програмуванням нестандартних алгоритмів і складних інтерактивних систем.

Замовляйте дизайн сайту в веб-студії «Ра-Соло»

Веб-студія «Ра-Соло» здійснює повний спектр робіт над веб-сторінками, починаючи зі створення макету майбутнього сайту і закінчуючи запуском готового проекту «під ключ». Нешаблонний підхід, орієнтований під цільову аудиторію і відповідний уявленням клієнта – ось спеціалізація студії. Замовити дизайн сайту та інші послуги з просування і створення веб-сторінок можна на офіційному сайті веб-студії «Ра-Соло». Приблизну суму контракту можна розрахувати на калькуляторі вартості сайту .

Типові питання клі…
Партнерська програ…

Можна зберігати куки?

Куки потрібні для зручної навігації по сайту