22024
1016

Типові питання клієнтів перед…

Сумніватися некомфортно, однак бути впевненим і при цьому не сумніватися – просто…

Загальновідомо, що краще сім, чи навіть сімнадцять разів відміряти, і лише потім відрізати. Само собою, цю народна мудрість вельми слушно пам’тати у нашого випадку. Адже виробництво сайтів – важкий та багатогранний процес, який складається з багатьох етапів і має чимало тонкощів.

Ось чому, перш ніж замовляти сайт, ми настійно радимо ознайомитися з типовими питаннями і сумнівами замовників.

Блок запитань

Віктор Андрєєв
Підприємець, Харків

«У всіх конкурентів є сайти, але ми продовжуємо працювати через соціальні мережі. Продажі падають. Що робити – ми не знаємо. Всі кажуть – зробіть вже сайт. Ми намагалися в цьому розібратися, але просто потонули у виру незнайомій інформації і незрозумілих термінах.»

Олександра Глушко
Педагог, Дніпро

«Завжди хотіли зробити сайт, але шкода витрачати на це час і гроші. А якщо обдурять?»

Андрій Сумятін
Модельєр, Київ

«Почали бізнес з продажу дизайнерських речей. Рекламуємо за допомогою зовнішньої реклами, але клієнтів дуже мало. Хотіли б збільшити продажі – запустити свій сайт, але відсутність досвіду знищує увесь ентузіазм.»

Олег Мазенко
Специалист широкого профиля, Одесса

«Ремонтую квартири замовників. Прочитав, що рекламувати свої послуги в соціальних мережах сьогодні вкрай несолідно. Але повноцінний сайт буде відбирати багато часу. Його ж мало зробити – потрібно постійно оновлювати, але у мене взагалі немає на це часу»

Ірина Ярішкевіч
Підприємець, Харків

«У нас невеликий магазин. Завжди хотіли збільшити продажі за допомогою контекстної реклами. Почали вивчати питання, але ось у чому проблема – для запуску рекламної компанії як в Google, так і в Яндекс потрібно зробити сайт. У нас сайту нема і робити його нема кому…»

Антон Бережний
Директор виробничої компанії, Київ

«Чув, що є агенсії, що займаються виготовленням сайтів і вирішують всі супутні питання, пов’язані з наповненням і контентом. Ніби як допомагають і розкрутити створений сайт. Але я ніяк не можу знайти таку компанію – зазвичай пропонують тільки створення сайту, але мої потреби набагато ширше. Що робити?»

Відповідь

Дійсно, існує компанія, яка займається не тільки розробкою сайту, але і його наповненням, а також - просуванням ресурсу. Це веб-студія «РА-СОЛО».

Ми розробляємо сайти будь-якої складності, включаючи інтернет-магазини. Надаємо додаткові послуги, пов’язані з розробкою і просуванням сайту:

  • тестування сайту;
  • оновлення контенту;
  • налагодження спеціалізованого нестандартного мат.забезпечення;
  • підбір якісного, з точки зору мнемоніки, доменного імені;
  • реєстрація домену;
  • верстка сторінок сайту;
  • розробка додаткового нестандартного функціоналу;
  • налаштування усіх видів інтернет-реклами для просування сайту, включаючи рекламу в соціальних мережах і контекстну рекламу;
  • хостинг, включаючи бекапіювання та забезпечення безперебійної роботи сайту;
  • пошукове просування.

Дивитися портфоліо

Ми створюємо сайти вже багато років - на нашому рахунку найскладніші проекти, включаючи відвідувані портали і розважальні веб-ресурси. Наявність сотень позитивних відгуків дозволяє упевнитися, що у веб-студії «РА-СОЛО» працюють кращі фахівці веб-галузі.

Етапи технічного з…
Дизайн сайту. Грош…

Можна зберігати куки?

Куки потрібні для зручної навігації по сайту