22024
1185

Відкиньте будь-які сумніви щодо…

Чому б не замовити собі вебсайт прямо зараз? Iснує щонайменше вісім приводів це…

«Адже, якщо зірки запалюють – таким чином – це комусь треба» У цих двох рядках провідного поета Володимира Маяковського закладений важливий принцип світобудови. Не будемо заглиблюватися в філософcкі нетрі. Подумаємо про те, що, якщо Інтернет нарешті винайшли, якщо всесвітньою павутиною паразі користуються мільярди людей, значить, це корисно всім нам, навіть тим, хто наближається до комп’ютера тільки для того, щоб видалити з ньго пил.

Про чесноти Інтернету надруковано сотні й тисячі книжок. Але ми спробуємо сформулювати хоча б деякі чинники, що спонукають багатьох з нас перенести своб роботу й бізнес у віртуальний простір.

 1. Ваш бізнес буде виглядати більш авторитетним і представницьким
 2. Сьогодні все більше і більше людей використовують Інтернет для пошуку необхідних продуктів або послуг. Якщо ви – власник малого чи середнього бізнесу, наявність веб-сайту відчутно підвищить довіру споживачів до вироблених товарів або послуг. Якщо ж веб-сайту у вас немає, потенційні клієнти будуть звертатися до ваших конкурентів, які вже давно експлуатують веб-сайт. Якщо у вас вже є сайт, але він виглядає непрофесійно, то це означає, що слід без зволікання зайнятися удосконаленням свого інтернет-представництва. Що стосується тих самозайнятих учасників ринку, які виробляють товари або надають послуги за місцем проживання, то вони просто зобов’язані приділити увагу сайту або веб-сторінці, оскільки у фінансовому сенсi це найбільш доступний спосіб розширити охоплення аудиторії потенційних клієнтів. Найчастіше для «надомників» просто недоступні інші методи просування своїх товарів або послуг.

 3. Веб-сайт економить ваші гроші
 4. Буває так, що з причини своєї необізнаності який-небудь власник малого бізнесу помилково вважає, що він не може дозволити собі професійний веб сайт. Але в дійсності ситуація зворотна, власник малого чи середнього бізнесу просто не має права не приділяти уваги своєму інтернет-представництву. Як і будь-який товар або послуга, вартість розробки веб-сайту може коштувати дорого, а може бути цілком доступною. Однак, в середньому, веб-сайт для малого бізнесу обійдеться замовнику в суму, еківалентну місячній зарплатні некваліфікованого працівника, а то і зовсім буде коштувати пару десятків доларів. З урахуванням вкрай низьких експлуатаційних витрат, а також приймаючи до уваги високі ціни на газетну і телевізійну рекламу, замовляти розробку, як мінімум, сайту-візитки слід негайно. Крім усього іншого, вагомих «очок» на користь інтернет-реклами додають такі фактори, як широке охоплення цільової аудиторії , можливість таргетингу, а також цілодобова доступність інформації, яку ви хочете донести до своїх майбутніх покупців, абонентів чи клієнтів.

 5. Всі ваші клієнти будуть максимально поінформовані
 6. Якщо ви нещодавно почали користуватися мережею Інтернет, краще не вдумуйтеся і не втрачайте часу на тлучачення складних наукових термінів і понятть на кшталт «система керування контентом» або «інтерактивний інтерфейс». Досить буде зрозуміти, що сайт вашої компанії – це щось на зразок електронної брошури або каталогу. Оскільки в наш час доступ в мережу Інтернет є практично всюди і завжди , наявність сайту компанії дозволить вам просто і швидко оновлювати інформацію про ваші товари і послуги. Зробити це можна практично миттєво! Про таке не можна було навіть мріяти в епоху паперових каталогів і прайс-листів, що швидко застарівають. Не було сучасних можлоивостей у часи великовагових золотих сторінок і неоперативних прес-релізів. Власний сайт надасть прекрасну можливість вашим клієнтам миттєво дізнаватися про надходження нових продуктів, майбутні заходи, про спеціальні акції або появу будь-яких нових послуг, що надаються вашою компанією. На відміну від друкованої реклами, які швидко стають застарілими, ваш сайт може надати кодному вiдвiдувачу актуальну інформацію та новини.

 7. Інформація на вашому сайті доступна всім клієнтам цілодобово
 8. Ваш інтернет-ресурс доступний 24 години 7 днів на тиждень, цілий рік. Клієнти мають ті зручності, які були закладені в серверний алгоритм розробниками сайту, навіть у той час, коли ваш магазин або офіс зачинений.

 9. Інтернет-сайт дозволяє продавати товари і послуги по всьому світу
 10. Неважливо, чи продаєте ви на своєму сайті товари або ж послуги, мережа Інтернет надасть вам додаткову аудиторію потенційних клієнтів. Якщо ви працюєте в області роздрібної торгівлі, ваш сайт завжди проінформує про ваші товари і послуги набагато більшу кількість покупців і споживачів, ніж звичайні, як зараз кажуть, офлайнові, «торгiвельнi потужності». А ще у власника сайту завжди є можливість торгувати товарами і послугами в реальному масштабі часу, тобто організувати на сайті операторне обслуговування покупців, вводити гнучкі системи знижок та.ін. Не забувайте, що таким чином в мережі Інтернет часто-густо продають навіть автомобілі і об’єкти нерухомості!

 11. Сайт - це вітрина бізнесу
 12. Незалежно від того, який тип бізнесу ви розбудовуєте, веб-сайт - відмінне місце, де є чудова можливість висвітлити свою роботу з кращого боку. Тут можна розташувати портфоліо або фотогалерею, клієнти можуть писати відгуки про якість товарів і наданих послуг. В кінцевому рахунку, грамотно оформлена «електронна вітрина» може зробити ваш бізнес по-справжньому унікальним.

 13. Сайт економить час
 14. Проаналізуйте будь-який робочий день менеджера з продажу. Це просто жах, скільки його робочого часу займає передача клієнтам і покупцям різноманітної інформації, як по телефону, так і безпосередньо, у вигляді брошур та буклетів, в тексті електронних повідомлень. На вас чекає просто інше життя! За допомогою онлайн-каталогу ви зможете надати величезний обсяг інформації про ваші товари і послуги. Після того, як сайт вашої компанії почне працювати, весь набір даних стане доступний для всiх клієнтів цілодобово і завжди, заощадивши при цьому ваш час. А що таке час? Час - це гроші!

 15. Сайт підвищує якість обслуговування клієнтів
 16. Може бути, ви продаєте екологічно чисті продукти і хочете поділитися порадами про те, як їх переробляти? Або, може бути, ви власник консалтингової фірми, але уряд постійно і невпинно вводить нові законодавчі норми. Через це ваші клієнти потребують постійної дискусії, їм необхідно оптимізувати податкові відрахування, впорядковувати офіційні документи і спрощувати процес бухгалтерського обліку. У цьому випадку ваш сайт також надасть незамінну допомогу. Просто замовте у програмістів тематичний форум або хоча б сторінку типових запитань. А ще краще, крім усього іншого, додавати на сайт тематичні статті і регулярно викладати інформаційні бюлетні. Цим ви істотно зменшите витрати робочого часу на проведення консультацій та вирішите багато поточних проблем своїх клієнтів. на проведення консультацій та вирішите багато поточних проблем своїх клієнтів. А треба ж усього лише підтримувати відповідні розділи сайту в актуальному стані.

Сьогоднішні інтернет-технології наскільки потужні і всеохоплюючі, настільки ж і багатогранні. Звичайно ж, можна розширити список аргументів на користь електронної комерції ще багатьма пунктами. Але краще не витрачати час на перевірку очевидних доказів, а замовити виготовлення сайту у фахівців нашої веб-студії.

Ласкаво просимо, і бажаємо вдалого електронного бізнесу у взаємовигідній співпраці з нашим колективом!

Інтернет-магазин 2…
Як стати власником…

Можна зберігати куки?

Куки потрібні для зручної навігації по сайту