12021
2459

Зображення для наповнення сайту

Краса збереже світ!

Неможливо досягти високої якості сайту без розміщення на ньому якісних зображень. Однак, далеко не завжди замовник може дозволити собі витратити значні кошти на професійного митця або фотографа. Таки вкладення просто ніколи не повернуться до інвестора, і, якщо повернуться, то в далекому майбутьному.

Що ж робити? Висновок з’являється сам собою – знайти зображення в мережі Інтернет і розташувати їх на сайті.

Таке, на перший погляд легке, рішення має кілька недоліків. По-перше, більшість зображень, які ми можемо вільно і безкоштовно переглядати на численних сайтах, захищені авторським правом, порушувати яке ми не радимо. По-друге, знайти якісні і красиві картинки з високою роздільною здатністю вдається далеко не завжди.

Вирішити проблему наповнення сайту картинками можна за допомогою безкоштовних банків зображень, яких в Інтернеті безліч. Зупинимося на деяких з них та переконаємося, що шукати красиві картинки нам стане набагато легше.

Як знайти банк зображень

Як і будь-яку іншу інформацію, знайти сховища зображень дуже легко за допомогою будь-якої пошукової системи, наприклад, того ж пошуковика Google. Для цього просто відкрийте Google та наберіть в рядку пошуку «чарівну» фразу «free image stock». Якщо ви володієте англійською, запит може бути складений з інших, подібних, ключів пошуку, але це не змінить суті нашої методики.

Ось як це має виглядати на екрані вашого монітора:

Тепер, коли ми бачимо перед собою безліч посилань, треба відкривати їх по черзі, шукати вподобане зображення і завантажувати його на свій компьтер. Простіше не буває!

Для всіх банків зображень є одне загальне правило: шукати сховища зображень, а також картинки у сховищвх, краще за все англійською. Припустимо, ми маємо встановити на сайт фотографію авіалайнера. Тоді ми відкриваємо словник, наприклад, цей, в словнику знаходимо переклад ключового слова на англійську, отримуємо «aircraft», і шукаємо зображення за цим ключовим словом в банку картинок.

А тепер зупинимося на деяких з корисних сайтів, де можна знайти гарні зображення. Перевагу віддамо безкоштовним бібліотекам картинок. Однак, якщо читач захоче витратити гроші, йому не доведеться довго шукати сайти, де зображення платні. Само собою, ці зображення будуть якіснішими, та розмаїття також буде безмежним.

Банк зображень www.pexels.com

Відкриваємо сайт www.pexels.com, і бачимо рядок пошуку у верхній частині екрану, де і друкуємо наше ключове слово, після чого натискаємо на зображення лінзи:

Як зазначати ключове слово на сайті pexels.com

Якщо є необхідність отримати картинку з максимальною роздільною здатністю, натискаємо на символ скачування:

Як отримати велику картинку з сайту pexels.com

Якщо ж потрібно вибрати розмір, то порядок дій буде наступний:

Як обрати розмір картинки на сайті pexels.com

Картинка вдало завантажена!

Банк зображень unsplash.com

Відкриваємо сайт unsplash.com, і бачимо рядок пошуку по центру екрана. Друкуємо ключове слово, потім натискаємо на зображення лінзи:

Як зазначати ключове слово на сайті unsplash.com

У списку зображень знаходимо ту, яку хочемо отримати, і натискаємо на символ скачування:

Як отримати зображення с сайту unsplash.com

Картинку можна знайти в папці «Завантаження» вашого браузера.

Банк зображень www.freeimages.com

Відкриваємо сайт www.freeimages.com, тут послідовність дій принципово не змінюється. Бачимо такий самий рядок пошуку, в якому друкуємо наш контекст і тиснемо на кнопку пошуку:

Як зазначати ключеве слово на сайті www.freeimages.com

Підбираємо вподобане зображення і натискаємо на нього:

Як обрати зображення на сайті www.freeimages.com

І тепер останній етап – відкриваємо перелік наявних розмірів і натискаємо кнопку скачування навпроти необхідного розміру:

Як отримати зображеня с сайту www.freeimages.com

Картинка вже знаходиться на жорсткому диску Вашого ПК, в папці «Завантаження» браузера.

Бажаємо приємного пошуку зображень!

Як захистити админ…
Програмне забезпеч…

Можна зберігати куки?

Куки потрібні для зручної навігації по сайту