112021
1171

Плагін для обирання пункту…

Державна пошта вартує платникам податків у багато мільйонів. Будь-хто з нас міг би…

Чим більше ресурсів з‘являється у мережі Інтернет, тим більш жорсткі вимоги до якості таких ресурсів висувають їх відвідувачі. Звісно, розробники таких ресурсів, точніше, їхні інвестори намагаються йти в ногу з часом і оснащувати свої сайти новими функціями. Найважливішою функцією будь-якого інтернет-магазину є вибір параметрів доставки замовлення його покупцю. Для вирішення цього завдання в рамках інтернет-магазину на базі Вукомерс існує велика кількість платних та безкоштовних плагінів, за допомогою яких вебмайстер може суттєво покращити інтерфейс та зробити процес оформлення замовлення зручним та наочним.

У цій статті ми розглянемо плагін для сайту на базі Вордпрес/Вукомерс, який дозволяє створити для користувача можливість легкого вибору найближчого пункту видачі поштової компанії. Крім того, у плагіні реалізовано можливість надавати покупцю безкоштовну доставку в залежності від вартості замовлення. Інакше кажучи, у процесі вибору товарів відвідувач інтернет-магазину отримує запрошення доповнити кошик з метою отримання безкоштовної доставки. Щойно вартість замовлення, що формується, перевищить деяке граничне значення, вартість доставки обраним методом обнулюється.

Встановлення та налаштування плагіна

Завантажити плагін можна за цим посиланням Процедура встановлення плагіна нічим не примітна і не обіцяє несподіванок, тому перейдемо до процесу налаштування. Ось як виглядає вікно налаштувань в адмінпанелі Вордпрес:

Зовнішній вигляд таблиці керуючих параметрів плагіна

Якщо ви маєте намір використовувати всі функції плагіна, необхідно зареєструватися у панелі керування послугами нашої веб-студії. Перейдіть за посиланням та заповніть усі необхідні поля:

Як виглядає початковий екран реєстрації користувача панелі

Перед тим, як користуватися панеллю керування, необхідно підтвердити свою адресу електронної пошти за допомогою переходу за посиланням у листі, який знаходиться у вашій поштовій скриньці. Щойно поштова скринька підтверджена, можна вводити свій логін та пароль на сторінці входу. Стартовий екран входу зареєстрованого користувача виглядає так:

Екран входу існуючого користувача панелі

При першому відвідуванні користувач отримує вітальне повідомлення:

Екран привітання користувача панелі

Щоб плагін працював, необхідно поповнити баланс облікового запису. Ми не будемо зупинятися на процедурі поповнення і відразу перейдемо до отримання пароля API для доступу до сервера. Зайдіть на сторінку створення послуги. Це можна зробити за таким поcиланням, або шляхом вибору меню пункту ‘Послуги‘/‘Замовити послугу‘. На сторінці є посилання для скачування плагіна. Тут же необхідно вказати домен свого сайту та натиснути кнопку «Замовити послугу».

Скріншот діалогу створення нової послуги

Коли послуга буде створена, не забудьте натиснути кнопку «Копіювати пароль у буфер». Якщо не скопіювати пароль у цей момент, його вже не можна буде отримати, і доведеться видаляти послугу та створювати її наново.

Скріншот після створення нової послуги

Увага! Не передавайте свій пароль стороннім особам, інакше плагін на вашому сайті не буде коректно працювати.

Використання плагіну

Якщо все зробити правильно, на сторінці оформлення замовлення з‘явиться поле для обирання населеного пункту та відділення доставки. Поля буде видно лише в тому випадку, якщо буде обраний спосіб доставки «Поштова служба».

Відвідувач сайту може обрати ту чи іншу службу доставки, наприклад, «Делівері». Проте обираня конкретної служби не є обов‘язковим. У цьому випадку у списку пунктів доставки кожен рядок буде позначений логотипом відповідної служби. Обирання служби доставки показане на цьому скріншоті:

Використання перемикача для обирання служби доставки «Делівері»

Важливо! База даних міст та пунктів доставки «Нова пошта» оснащена програмним забезпеченням для актуалізації в реальному масштабі часу. Інакше кажучи, щойно «Нова пошта» встановлює новий поштамат або відкриває нове відділення, відомості про це одразу ж з‘являються на сайті інтернет-магазину, де встановлений наш плагін.

На відміну від служби доставки, вибір регіону є обов‘язковим. Натисніть на селектор «Регіон покупця» та встановіть регіон, де знаходиться одержувач замовлення:

Використання перемикача для обирання регіону «Кіровоградська область»

Щойно регіон обрано, стане доступним поле «Шукати місто». Крім того, можна буде скористатися кнопкою перемикання режиму контексту. У плагіні реалізовані два режими інтерпретації контексту: довільна позиція та початкова позиція. Довільна позиція означає, що до списку вибору потраплятимуть ті рядки з бази даних, де контекст зустрічається будь-де у рядку:

Зображення перемикача для випадку довільної позиції контексту

Початкова позиція означає, що до списку потраплять ті рядки, де потрібний контекст буде знайдено на початку рядка:

Зображення перемикача для випадку початкової позиції контексту

Щоб отримати список населених пунктів обраного регіону, необхідно надрукувати кілька літер у полі «Шукати місто» або перемикнути режим контексту. Одразу ж буде виконано запит до сервера і з‘явиться список населених пунктів. Для звуження критерію пошуку треба змінити текст у полі «Шукати місто» та/або перемикнути режим контексту тощо. Обрати потрібний населений пункт у списку можна як за допомогою клавіатури, так і за допомогою кліку:

Якщо не надрукувати жодного символу, з‘являється початкова частина бази даних населених пунктів

А на цьому скріншоті можна бачити список населених пунктів у режимі довільної позиції контексту:

Необхідний контекст у режимі довільної позиції може зустрічатися у будь-якому місці назви пункту доставки

Шукати точку/відділення видачі у вибраному населеному пункті також не складно. Для цього необхідно друкувати довільний контекст у полі «Шукати пункт» та користуватися відповідним перемикачем режиму позиції контексту:

Якщо не надрукувати символи, з‘являється початкова частина бази даних пунктів видачі
Програмне забезпеч…
Наповнюємо ваш сай…

Можна зберігати куки?

Куки потрібні для зручної навігації по сайту